nasha_istoriya

ПРО САЙТ ТА ТМ SLEEP CARE

На сайті www.sleepcare.com.ua розміщено товари ТМ Sleep Care та товари власного імпорту Компанії “E-matras”. Що стало результатом багаторічної (більше 15 років) досвіду роботи Компанії E-matras.
Ми знаємо особливості, сильні та слабкі сторони кожного виробництва ортопедичних матраців в Україні. Тому розробили оптимальні моделі матраців для кожного з виробництв наших Партнерів. А за кордоном ми напряму співпрацюємо з цілим рядом унікальних в своєму роді виробництв в Турції, Німеччині та Іспанії, що дозволяє отримати споживачам України доступ до світових технологій в галузі здорового сну.

 

eko_vidpovidalnist

ПЕРЕВАГИ

Не зважаючи на те, що ТМ SleepCare досить молода, вона увібрала в себе 15-ти річний досвід Компанії E-matras, а наші партнери в Європі та Турції кожен має довгу власну історію, працюючи в висококонкурентному середовищі у відповідності до жорстких стандартів якості та безпеки ЄС.

 

 

zvoritniy_zvyazok

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Ми цінуємо відкритий діалог з нашими клієнтами. Ми раді відгукам, пропозиціям та зауваженням, адже це допомагає нам ставати кращими та створювати для вас нові товари.

nashi_tsinnosti

ЕКСПЕРТНІСТЬ

Ми прагнемо, щоб кожен наш клієнт відчував себе впевнено та задоволено при виборі товарів для сну. Наші менеджери завжди готові допомогти вам у виборі ідеального товару для сну. Вони вже давно працюють в цій сфері. 

 

nasha_missiya

 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми відповідаємо за свої товари, за свої обіцянки та свої обов’язки. Всі звернення щодо якості товарів розглядається нашим відділом рекламацій у відповідності до Законів України, а головне до здорового глузду. Всі імпортні товари мають сертифікати якості не тільки України, але й ЄС.

 

nasha_komanda

НАША МІСІЯ

Ми прагнемо досягти Експертного рівня на ринку товарів для сну, щоб допомогти нашим Клієнтам з їх оптимальний вибором, супроводжуючи процес вибору та купівлі позитивними емоціями та правильною доставкою.