Шановний Користувачу сайту seepcare.ua (надалі - "Сайт"),

Використовуючи Сайт у будь-якому вигляді, Ви погоджуєтеся з умовами, що наведені У цьому Публічному договорі, що розглядається та визначається як укладення договору між обома сторонами. Цей Публічний договір є обов'язковим для виконання обома сторонами. У випадку Вашої незгоди з умовами, викладеними в цьому Публічному договорі, Ви повинні припинити використання Сайту та відмовитися від його подальшого використання в будь-якому вигляді.

1. ПРЕДМЕТ ТА УМОВИ УГОДИ

1.1. Цей договір визначає порядок, за яким надається доступ до інформації на Сайті Користувачеві, використання Сайту та передача товарів Користувачеві.

1.2. Ця Угода є публічною пропозицією між Користувачем та Продавцем. Користувач повинен ознайомитися з інформацією та умовами, що надані цим Договором. Користувач, використовуючи Сайт, його матеріали та інструменти, погоджується з Публічним договором та приймає умови, визначені в ньому.

1.3. Сайт є публічною платформою для розміщення різних товарних пропозицій від Продавця.

1.4. Вся інформація на Сайті - це акційні пропозиції, ціни на товари, умови доставки та інше, може бути доповнена, змінена або оновлена адміністрацією Сайту в будь-який момент без попереднього повідомлення. Адміністрація Сайту залишає за собою право змінювати умови цього Публічного договору у будь-який час. Зміни набувають чинності з моменту розміщення оновленого тексту Договору на Сайті.

1.5. Використовувати Сайт можуть лише громадяни, що досягли віку, який юридично дозволяє укладати договори згідно з чинним законодавством України. Погоджуючись з умовами цього Публічного договору, Користувач підтверджує їх і приймає всі обов'язки, які виникають після використання Сайту та укладення даного договору публічної пропозиції.

1.6. Пропозиція на Сайті не є офертою. Після ознайомлення з розміщеною на Сайті Пропозицією Користувач має право зробити оферту Продавцю, заповнивши форму Покупки, зв'язавшись за будь-яким контактним номером на Сайті, або зробити замовлення через месенджері що розміщені на Сайті. Заповнення форми Покупки вважається офертою користувача Продавцеві на придбання товару за умовами, визначеними в відповідній Пропозиції.

1.7. Прийнятою та підтвердженою Офертою Користувача вважається лише тоді, коли Продавець здійснює наступні дії: розпочинає надання послуг на умовах, визначених в оферті Користувача, відвантажує товар та надає відповідний документ (рахунок / чек / інше), який підтверджує покупку товару.

1.8. Продавець залишає за собою право запропонувати інші умови для реалізації товару після отримання оферти від Користувача. У такому випадку ця пропозиція вважається альтернативним варіантом та вимагає прийняття Користувачем. Прийняттям альтернативної пропозиції є фактичне отримання товару Користувачем або іншою особою, що була визначена Користувачем (далі - Одержувач), за умовами визначеними у цій альтернативній пропозиції. Продавець має право відкликати цю альтернативну пропозицію до моменту отримання товару Одержувачем.

1.9. Дія, що підтверджує прийняття умов рахунку Продавця, полягає у виконанні оплати Користувачем та/або фактичному відвантаженні товару Продавцем та отриманні товару Одержувачем.

1.10. Користувач та Продавець узгоджують, що будь-які повідомлення (щодо наявності товару, прийняття замовлення, термінів доставки, цін, умов оплати тощо), надіслані адміністрацією Сайту будь-яким способом (електронною поштою, SMS, за допомогою телефону), служать виключно для інформування Користувача про отриману Продавцем оферту і не є підтвердженням її прийняття Продавцем.

1.11. Доставка товару здійснюється по всій території України (крім окупованих територій) різними службами доставки, такими як: власна служба доставки, компанією-перевізником "Нова Пошта". Користувач має можливість вибрати найзручніший спосіб доставки, включаючи адресну доставку або самовивіз зі складу, або компанію-перевізника з найближчим відділенням. Користувач може ознайомитись з адресами компанії-перевізника “Нова Пошта” на сайті компанії за посиланням https://novaposhta.ua/office/list . З адресами магазинів Sleep Care для самовивозу, за попереднім замовленням, Користувач може ознайомитись за цим посиланням: Контактна інформація .

1.12. Після отримання товару, Одержувач зобов'язаний перевірити його на наявність пошкоджень та відповідність замовленій моделі, а також перевірити наявність необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон і акт прийому-передачі). У разі виявлення будь-яких проблем, Одержувач має негайно повідомити службу доставки. Продавець не несе відповідальності за дії компанії-перевізника.

1.13. При прийнятті оферти Продавця, Користувач надає згоду на отримання інформації про товар за допомогою дистанційного зв'язку. Підписання Користувачем документа, який підтверджує прийняття товару, вважається, що Користувач отримав всю необхідну інформацію про товар до моменту його прийняття.

2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

2.1. Користувач, використовуючи Сайт, зобов'язується дотримуватися законодавства України та міжнародного права, уникаючи будь-яких дій, які можуть завдати шкоди нормальному функціонуванню Сайту.

2.2. Користувач надає згоду на обробку своїх персональних даних, включаючи прізвище, ім'я, по батькові, контактний телефон, адресу електронної пошти тощо, відповідно до чинного законодавства України.

2.3. Приймаючи умови цієї Угоди, Користувач підтверджує, що ознайомлений та згоден з Політикою конфіденційності Сайту та умовами цієї Угоди.

2.4. Коментарі, розміщені Користувачем на Сайті, повинні відповідати вимогам законодавства України і загальноприйнятим моральним стандартам, не містити образ, загроз або інший негативний вплив.

2.5. Банки та платіжні системи, якими вирішив скористатись Користувач, несуть відповідальність за грошові перекази та фінансові операції Користувача. Виходячи з цього Продавець не несе відповідальності за дії Процесингових центрів.

2.6. Адміністрація Сайту не відповідає за працездатність обладнання, доступність Сайту, функціонування каналів передачі даних та інших технічних засобів для забезпечення доступу Користувача до Сайту.

2.7. Зміна умов реалізації дає Користувачу право відмовитися від придбання товару. У такому разі Користувач має право вимагати повернення коштів, що були сплачені за певний товар.

2.8. Фотографії товарів на Сайті розміщено в ознайомлювальних цілях і не можуть бути інтерпретовані як точне зображення товарів. Точну інформацію надають технічні характеристики, що розміщені на сторінці товару в розділах "Опис” та “Характеристики".

2.9. Заповнюючи форму “Оформлення замовлення” користувач несе відповідальність за достовірність вказаних даних. У випадку, коли некоректне вказання даних, при замовленні товару, спричинило додаткові витрати продавця при доставці, такі витрати покладаються на Користувача. Некоректним вказанням вважається - вказання хибної адреси для доставки або видачі товару не тому одержувачу. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, отриманих в якості оплати товару. Задля уникнення таких ситуацій, користувач зобов'язаний надати достовірну персональну інформацію, необхідну для здійснення електронної угоди.

3. ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН ТОВАРУ

3.1. Протягом 14 (чотирнадцяти) днів Користувач має право на обмін товару належної якості. Обмін товару належної якості проводиться, якщо товар не використовувався і якщо збережено його початковий вигляд. Належною якістю товару вважається: збереження його початкового вигляду, споживчих властивостей, пломб, ярликів, а також наявність розрахункового документу, що виданий Одержувачу разом з проданим товаром.

3.2. Гарантійний термін товару вказаний у гарантійному талоні. Якщо цей термін не вказаний, стандартним терміном гарантії вважається 18 (вісімнадцять) місяців.

3.3. Після закінчення гарантійного терміну з боку Продавця, усі гарантійні зобов’язання несе компанія-виробник, якщо це передбачено зобов’язанням з боку виробника.

4. ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ В РАЗІ ПОСТАВКИ ТОВАРУ НЕВІДПОВІДНОЇ ЯКОСТІ ТА / АБО ПЕРЕВИЩЕННЯ ТЕРМІНІВ ПОСТАВКИ ТОВАРУ

4.1. Задля повернення коштів Користувач повинен написати Заяву, де обґрунтувати свої вимоги на повернення коштів та надати її Постачальнику. Процес подання Заяви та її форму викладено на Сайті у розділі “Обмін та повернення”.

4.2. Постачальник повинен надати відповідь Користувачеві протягом 10 (десяти) робочих днів з дати подання Заяви, не враховуючи день подання Заяви.

4.3. У разі прийняття задовільного рішення на відповідність вимог Користувача відповідно до Закону України «Про захист прав споживачі» та Гарантійних умов на відповідні товари, Постачальник сповіщає про це Користувача та повертає грошові кошти, але не раніше повернення товару від Користувача у разі, якщо товар вже було відвантажено Користувачу.

4.4. Повернення грошей Користувачу відбувається протягом 3 (трьох) банківських днів за умови виконання вимог попереднього пункту.

5. ІНШІ УМОВИ

5.1. У випадку, коли Користувач вказує іншу особу як Одержувача товару, він повинен надати достовірну необхідну інформацію про Одержувача під час замовлення товару.

5.2. Усі можливі суперечки та конфлікти, що виникають між Сторонами в рамках цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України за місцем реєстрації Власника Сайту. Судове рішення щодо недійсності будь-якого положення цієї Угоди не скасовує дію інших положень та не знімає зобов'язань з Користувача Сайту.

5.3. Усі права на Сайт загалом та на використання мережевої адреси (доменного імені) sleepcare.ua належать Власникові Сайту.

5.4. Користувач згоден на отримання повідомлень від адміністрації Сайту на свою електронну адресу, які можуть стосуватися замовлень та рекламної інформації. Користувач має право відмовитися від такої розсилки за власним бажанням.

5.5. Вказуючи свій номер телефону в формі Оформлення замовлення, Користувач згоден отримувати будь-які повідомлення від адміністрації Сайту. Для припинення таких повідомлень Користувач може звернутися до служби технічної підтримки Сайту.

5.6. Користувач, здійснюючи Замовлення на Сайті, надає згоду на збір та обробку своїх персональних даних (включаючи прізвище, ім'я, по батькові, електронну пошту, телефон, адресу тощо) адміністрацією Сайту. Це положення діє протягом 5 років з моменту оформлення Користувачем останнього Замовлення на Сайті.

5.7. Прочитавши це положення, Користувач вважається ознайомлення з умовами цієї Угоди та приймає ці умови.

6. РЕКВІЗИТИ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "ПЛАНЕТА-3000"
Код ЄДРПОУ 37500988
УКРАЇНА, 02094, М.КИЇВ, ДЕСНЯНСЬКИЙ Р-Н, ВУЛ. ЯКОВА ГНІЗДОВСЬКОГО, БУД. 1-А [email protected]
Індивідуальний податковий номер 375009826538
Рахунок № UA463052990000026002016213440 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 305299)
E-mail: [email protected] , [email protected]