З 1970 року іспанська торгова марка Gomarco пропонує високоякісні товари для сну, що відповідають найвищим європейським стандартам. Основна місія бренду — покращити якість відпочинку своїх клієнтів, використовуючи останні дослідження, матеріали та технології в області сну. Gomarco завжди прагне підвищити комфорт людей, надаючи їм можливість насолоджуватися здоровим і відновлюючим сном.

АСОРТИМЕНТ ТОВАРІВ GOMARCO

Ортопедичні матраци та подушки від Gomarco — це вибір тих, хто цінує комфорт, якість та здоров'я.

Асортимент бренду включає в себе:

Ортопедичні матраци — безпружинні та пружинні, що забезпечують ортопедичний ефект завдяки таким пінам та технологіям, як Visco Titanium Gel, Aquapur firm, Система Nucol, Reinforced Frame та інші розробки компанії та світові технології. 

innovacion_gomarco

Також кожний матрац унікальний своїм вишуканим детальним дизайном та якісними матеріалами. Усі матеріали відповідають найвищим європейським стандартам якості.

nucolКомпанією Gomarco було запатентовано власну систему Nucol® що покращує відпочинок завдяки комфортній підтримці тіла. Вона зменшує точки тиску між матрацем і вашим тілом, та покращує кровообіг. Забезпечує численні переваги для здоров’я — запобігає онімінню кінцівок, виникненню судом та болю в спині. Проблеми зі здоров'ям внаслідок неправильної постави у поєднанні зі щоденним стресом може призвести до безсоння, але система Nucol® допоможе цьому запобігти.

 

Система Nucol® була науково протестована клінікою сну доктора Естівіла. Команда клініки є експертами в галузі медицини сну Європейського товариства дослідження сну (ESRS).

 

oeko_tex

Важливо, що Gomarco отримав маркування STANDARD 100 CLASS 1 від OEKO-TEX. Це гарантує тестування усіх матеріалів матраців на наявність шкідливих токсичних речовин.

Ортопедичні подушки Nucol — ідеальний вибір для тих, хто шукає комфортний сон та підтримку шиї під час відпочинку. Серія має три моделі з різною м'якістю. Подушки виготовлені з кращої піни з ефектом пам’яті преміум класу. Запатентована система Nucol® робить ці подушки повністю адаптованими до голови та шиї, дозволяючи повітрю вільно циркулювати всередині.

ПЕРЕВАГИ ТОВАРІВ GOMARCO

Якість — високоякісні матеріали та технології, що використовуються в товарах Gomarco, гарантують довговічність та комфорт використання. А запатентована власна система Nucol® значно покращують якість сну порівняно з іншими традиційними матрацами, що було доведено Doctor Estivill Sleep Clinic.

Здоров'я — ортопедичні матраци та подушки сприяють правильному положенню хребта під час сну, зменшуючи навантаження на спину та шию. Якість та безпечність підтверджена європейськими дослідженнями від OEKO-TEX та Європейським товариством дослідження сну (ESRS).

Ексклюзивність — товари Gomarco розраховані на людей, що прагнуть розкішного та здорового відпочинку за європейським стандартом. Адже компанія приділяє велику увагу естетичній атмосфері, котру створюють товари, та їх детальному і якісному вигляду.

КОМУ ПІДІЙДУТЬ ТОВАРИ GOMARCO?

Товари Gomarco призначені для всіх, хто прагне забезпечити собі комфортний та здоровий сон. Це можуть бути люди, які відчувають незручності під час сну, мають проблеми з хребтом або шиєю, а також ті, хто просто хоче покращити якість свого відпочинку та додати ексклюзивної вишуканості в інтер'єрі. Торгова марка Gomarco — це вибір тих, хто цінує комфорт, якість та здоров'я. Завдяки багаторічному досвіду та високим стандартам якості, товари цього бренду заслужили довіру європейських споживачів. Тепер українські покупці також можуть насолоджуватися комфортним сном з товарами від Gomarco, адже магазин Sleep Care є офіційним імпортером іспанської торгової марки Gomarco. А отже, будьте певні в якості та сертифікованості товарів.