ІСТОРІЯ ТА ФІЛОСОФІЯ БРЕНДУ

Розпочавши свій шлях у 1871 році сімейна текстильна компанія була створена у Барселоні під назвою Velamen. А в 1971 році трансформувалась у бренд Velfont зберігши своє коріння, основу компанії, та вміння поєднувати традиції і іновації у виробництві захисних аксесуарів для матраців.

Іспанська торгова марка Velfont вже понад півстоліття працює над створенням високоякісних товарів для сну. Компанія спеціалізується на захисних товарах для сну та аксесуарах, які забезпечують здоровий і якісний відпочинок для дітей та дорослих. Адже сон займає велику частину нашого життя, це той час коли ми відпочиваємо від стресу та втоми. Тому важливо забезпечити собі найкращий відпочинок з аксесуарами для сну, що адаптуються під наші потреби.

Velfont відзначається своїм підходом до створення продуктів, які враховують потреби сучасного споживача та відповідають високим екологічним стандартам. А ще піклуються про мінімальний вплив продукції на навколишнє середовище.Повторна переробка упаковки скорочує використання пластику та кількості виробничих рештків.

global_recycled_standardСерія наматрацників Planet Care якнайкраще відображає філософію бренду про захист планети і відповідальне виробництво. Усі екологічно чисті наматрацники цієї серії виготовлені з переробленого пластику, водночас тут збережені високі стандарти якості Velfont.

Продукція підтверджена незалежним міжнародним сертифікатом GRS (Global Recycled Standard®).

Компанія постійно інвестує у розробку нових технологій, щоб запропонувати покупцям якісніші продукти, що адаптуються до індивідуальних потреб у сні. Наприклад, розроблена у співробітництві з Outlast ®, терморегулююча лінійка ковдр, або ковдри та подушки з натуральною обробкою Acarsan проти пилових кліщів.

 

outlastІноваційна тканина Outlast ® виготовлена зі 100%-ї терморегулюваної бавовни. Терморегульована тканина — результат сучасних розробок і передових технологій NASA. Вона діє як буфер при зміні температури і вологості, створюючи комфортний мікроклімат протягом всієї ночі.

 

 

acarsanАнтикліщова обробка Acarsan® науково протестована і зберігає свої антиалергенні властивості після прання. Товари з такою обробкою будуть корисними для людей, що страждають на алергію, а також для тих хто прагне здорового відпочинку.

 

seaicІспанське товариство алергології та клінічної імунології (SEAIC) і Британський фонд алергії (Allergy UK) підтверджують, що продукти Velfont з обробкою Acarsan® зменшують вплив пилових кліщів, обмежуючи їх розвиток. Вони не подразнюють шкіру і зберігають свою ефективність після прання.

 

АСОРТИМЕНТ ТОВАРІВ ВІД VELFONT

Товари и від Velfont — це вибір тих, хто цінує екологічний комфорт, якість та здоров'я. Купуйте на сайті Sleep Care комфортні ковдри, дитячі подушки, ортопедичні подушки від Velfont, для правильного положення хребта і шиї, захисні наматрацники та наволочки.

ПЕРЕВАГИ ТОВАРІВ VELFONT

checkЯкість — високоякісні матеріали та технології, що затверджені сертифікатами та задоволеними покупцями.          

checkЕкологічність — наприклад, лінійка еко-наматрацників ECO SFERA, ECO MARE, ECO AQUA виготовлена з переробленої бавовни і пластику, що підтримує екологічну сталість. Повторне виробництво упаковки що зменшує використання і кількість пластику на планеті.

checkІнновації — Velfont інвестує в дослідження та розробку нових технологій, щоб створювати кращі та індивідуальні продукти, які адаптуються до конкретних потреб у відпочинку.

innovacion

КОМУ ПІДІЙДУТЬ ТОВАРИ VELFONT?

Товари Velfont призначені для всіх, хто прагне забезпечити собі комфортний та здоровий сон. Також для тих, хто підтримує екологічні ініціативи оберігаючи екологію. Торгова марка Velfont — це вибір тих, хто цінує безпечне виробництво товарів відносно до планети, водночас власний комфорт та якість. Завдяки постійному прогресу у якості, товари цього бренду заслужили довіру європейських споживачів. А магазин Sleep Care пропонує переконатись на власному досвіді у якості Velfont, адже ми є офіційним імпортером бренду, а тому забезпечуємо вас якісними товарами напряму з виробництва.