puuf-sleep_komnataPuuf Sleep – це турецький виробник матраців, який втілює інноваційні технології в області сну. Перегляньте асортимент на нашому сайті та переконайтесь, що ортопедичні матраци від Puuf Sleep – це вишукане поєднання комфорту, якості та екологічної безпеки.

АСОРТИМЕНТ ТОВАРІВ PUUF SLEEP

Моделі ортопедичних матраців розраховані на поціновувачів безпружинних та пружинних матраців, зокрема з системою Pocket Spring. Матраци розраховані на навантаження від 130 кг до 150 кг на спальне місце і забезпечать оптимальну підтримку тіла під час сну.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА

Торгова марка пишається своєю відданістю екологічним стандартам. Усі матраци Puuf Sleep виготовлені без використання шкідливих речовин та канцерогенів. Адже токсична дія вуглецю здатна подразнити дихальні шляхи, сприяє запамореченню і головному болю. Тому, на всіх етапах виробництва мінімізовані викиди вуглецю у навколишнє середовище. А це піклування про планету та суспільство в дії.

ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ

У виробництві матраців використовують льняні тканини з Tencel та сучасні безпечні наповнювачі, — такі як піна Memory, Soft Foam, Flexi Foam, Visco Gel Foam. Ці матеріали забезпечують додатковий комфорт, адаптацію до контурів вашого тіла.

ЗРУЧНЕ ПАКУВАННЯ

Puuf Sleep поставляє матраци у зручному скрученому вигляді в пакуванні Roll Pack. Це не тільки зручно для транспортування, але й свідчить про турботу, про збереження навколишнього середовища, адже виробництвом використовується менше матеріалу для пакування. Обираючи Puuf Sleep, ви отримуєте не лише якісний продукт, але й внесок у захист довкілля.

КОМУ ПІДІЙДУТЬ МАТРАЦИ PUUF SLEEP?

Матраци Puuf Sleep розроблені з урахуванням різноманітних потреб та стилів життя наших клієнтів. Вони ідеально підійдуть, якщо ви цінуєте здоровий сон та хочете забезпечити максимальний комфорт своєму тілу. Також, якщо для вас важливі екологічність і безпека продукції, адже матраци виробляються без шкідливих речовин та канцерогенів.