ІСТОРІЯ ТА ФІЛОСОФІЯ БРЕНДУ

Торгова марка Breckle вже протягом багатьох років є відомим виробником матраців та аксесуарів для сну в Німеччині. Заснована у 1932 році компанія Breckle передає свої сімейні цінності та культуру сімейного бізнесу з покоління в покоління. З роками Breckle перетворився у найбільшогов виробника ортопедичних матраців Європи. Компанія відзначається своєю увагою до деталей, високою якістю продукції та інноваційними рішеннями. Breckle завжди прагне покращити якість відпочинку своїх клієнтів, використовуючи останні дослідження, матеріали та технології в області сну.

Компанія є одним з найбільших виробників в Європі ортопедичних матраців, адже понад 1300 кваліфікований працівників виготовляють більше 15 000 матраців щодня.

Великий досвід і знання компанії допоміг налагодити власне виробництво холодної піни LaPur® для ортопедичних матраців, які забезпечують більш комфортні умови сну людям будь якої статури та вікових потреб.

la_purПіна LaPur® поєднує властивості звичайної холодно піни та натурального латексу водночас позбавлена їх недоліків. Вона характеризується кращими властивостями відновлення після навантаження, більш повітропроникна та еластичніша. А наявність власних виробничих потужностей гарантує контроль та збереження якості на всіх етапах.

У виробництві товарів Breckle використовують натуральні матеріали, наприклад Aloe Vera, власні матеріали Lyocell®, Tencel®.

Унікальність матеріалу Lyocell® полягає у використанні натурального віскозного волокна з целюлози листяних дерев, що виготовляється без синтетичних добавок. Цей матеріал рідше рветься та залишається міцним навіть при підвищеній вологості. А природні антибактеріальні властивості підходять для чутливої шкіри.

breckle_tencel

Тканина, власної розробки, Tencel® використовується у виготовлені чохлів для матраців, подушок та ковдр. Її повітропроникність та антибактеріальність забезпечує додатковий комфорт для відпочинку.

АСОРТИМЕНТ ТОВАРІВ BRECKLE

На сайті Sleep Care можна купити безпружинні та пружинні матраци. Комфортні дитячі матрацики, затишні ковдри та підтримуючі класичні і ортопедичні подушки.

Аби ви швидко поринули у сон повністю розслабивши тіло, компанія використовує власну розробку — холодну піну LaPur® . Вона підлаштовується під кожний вигин тіла і надає рівномірну підтримку.

Завдяки зонуванню досягається максимальний ортопедичний і анатомічний ефект. Це профілактика для плечових суглобів, артритів і артрозів.

А зони жорсткості направлені на індивідуальну вагу кожної частини — голову та плечі, таз та ноги, тому загалом ви будете почувати себе добре та розслаблено.

ПЕРЕВАГИ ТОВАРІВ BRECKLE

checkВисока якість — товари Breckle виготовлені з високоякісних матеріалів, що гарантують довговічність та комфорт використання. Виробництво матраців, ковдр та подушок на власних потужностях забезпечує повний та ретельний контроль якості виробництва. А додатковий щорічний контроль якості підтримує високий рівень продукції протягом усіх років — від створення компанії та до сьогодні.

checkІнноваційність — Breckle активно інвестує в дослідження та розробку нових технологій, щоб створювати кращі та більш персоналізовані продукти.

checkНімецька якість — завдяки багаторічному досвіду та високим стандартам якості, товари цього бренду заслужили довіру європейських споживачів.

КОМУ ПІДІЙДУТЬ ТОВАРИ BRECKLE

Товари Breckle призначені для тих, хто прагне забезпечити собі комфортний та здоровий сон. Це можуть бути люди, які відчувають незручності під час сну, мають проблеми з хребтом, шиєю або суглобами, а також ті, хто просто хоче покращити якість свого відпочинку. Компанія пропонує максимально індивідуальні комфортні моделі, що надійно та довго виконуватимуть свою функцію — забезпечення людини здоровим сном.